Reference

"Přeprala jsem si pár kousků prádla v ruce a dostala jsem alergickou reakci na použitý prací prášek. Kůže na ruce mi popraskala, strašně to svědělo a nehojilo se to. Po šesti týdnech neúspěšné léčby mi doktorka nasadila mast s kortikoidy. Po dvou týdne byla situace stejná. Krvavý ekzém a příšerné svědění. Kamarádka mi poradila Healer gel. Mazala jsem ho dvakrát denně. Úleva přišla rychle, po týdnu bylo viditelné zlepšení a za další týden už byla kůže zdravá."

JANA

„Neuvěřitelně rychle - pouze po dvojí aplikaci Healer gelu se zahojil koutek (nezahojený mě trápil 5 dnů). Často trpím na opary a vím, jak dlouho trvá, než se kůže pod rtem zotaví - s Healer gelem se tato doba hojení zkracuje na minimum. Rozhodně tento výrobek doporučuji!"

SIMONA

„Rád vařím a při práci chci mít ostré nože. Jenže pokaždé, když si je nechám nabrousit, pořežu se. Dřív to tolik nevadilo, ale s věkem přišly zdravotní problémy, rány se hojí pomaleji a o to více krvácejí. Naposledy jsem si udělal opravdu hlubokou řeznou ránu na malíčku. Manželka mi na to dala vrstvu gelu a obvaz. Druhý den jsem si obvaz sundal, Protože mi zavazel. Překvapilo mě, že rána byla "slepená". Znovu jsem dal gel, pak ještě další den a dál už to ani nebylo zapotřebí. Do týdne byla ráda zahojená. Nezůstala ani jizvička."

VÁCLAV

Díky svému sedavému zaměstnaní mám docela problém ve spodní části těla, lidově řečeno s "vlkem". Už jsem toho vyzkoušel docela hodně a taky hodně protrpěl. Od extrémní hygieny až po mokré hojení, bohužel bez úspěchů. Až známá mi doporučila Healer gel. Zjistil jsem si, že tento gel obsahuje krevní výtažky, a tudíž by mohl fungovat i v prostředí, kde je přirozeně vlhko. Bohužel k "vlku" mi ještě navíc popraskala kůže na svěrači a celá situace byla velmi bolestivá. Po toaletě jsem aplikoval malé množství Healer gelu na svěrač. A takový úspěch jsem. Od této doby, kdykoliv mám tento problém, nepoužívám nic jiného. 

RICHARD

Psoriázu mám již 45 let. Takže jsem si na její projevy již dost zvyknul. Stále mě ale trápily projevy na rukou, které byli nepříjemné při kontaktu s lidmi. A právě užívání prostředku Healer mě tohoto problému zbavilo. Při pravidelném používání se po cca 2 měsících ložiska zklidnila, zmenšila a stala se hlavně nenápadná. Healer gel je třeba přetírat vhodným mastným krémem. Posledního půl roku užívám i tobolky Healler B2 Strong a tato kombinace lokální a celkové péče je opravdu dost účinná. 

HONZA

Kosmetika Healer, Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!